Strona główna · Artykuły · Forum · LinkiPiątek, Kwiecień 26, 2019
Nawigacja
Portal
  Strona główna
  Artykuły
  FAQ
  Forum
  Linki
  Kontakt
  Szukaj

.
Portfolio Image Rotator by Soh Tanaka
"" "" "" ""
1 2 3 4
WygrajGry.pl
Image and video hosting by TinyPic <--Kliknij obrazek!
Wojna z ,,CZNW''

Wojna została ogłoszona przez gracza o nicku ,,michal-ksiaze'' gdy chciał mieć sojusz z DmN,powiedziałem że jak zobaczymy że jego klan jest dobry to pomyślimy o sojuszu.Według niego, jedynym sposobem na pokazanie jak klan jest silny jest wojna.Więc umówiliśmy się na sobotę.
Po przybyciu na wyznaczone miejsce (teleport8 join6) czekaliśmy na Michała.Po jego przybyciu powiedział ze chodziło mu o sobotę w następnym tygodniu.Wiedzieliśmy że to tylko jego wymówka od przegranej wojny.W tej sytuacji uznaliśmy walkower to screen z jego wymówek.
Walkower
Komentarze
Porshak dnia czerwiec 28 2012 10:01:46
Haha,debil xD
jafanshen dnia styczeń 23 2018 04:29:24
The Rolex Oyster bracelet is one of the most durable and rolex replica sale recognizable bracelets found on Swiss watches. Its trademark Oyster look is recognized around the globe and rolex replica sale variations of it are seen on other watch brands. The Oyster bracelet is durable, but for sport watches, there are instances when the bracelet needs to give or stretch a little bit, or be lighter - similar to the rolex replica uk comfort a leather strap possesses, as well as be waterproof. Under conditions when the weather is hot and replica watches uk there is heavy perspiration, a strap needs to give while the wrist expands under heat. This is where having a silicone strap replica watches sale that is impervious to ultra-violet light or breakage comes into play, and one of the reasons why many sport watches are replica watches uk outfitted with a silicone strap.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Zegar
Sherwood
Image and video hosting by TinyPic